Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

vesels_ridzenieks
vesels_ridzenieks

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” aicina vecākus pieteikties uz BEZMAKSAS Tiešsaistes nodarbībām vecākiem par bērna adaptāciju pirmsskolas izglītības iestādē un, uzsākot skolas gaitas 1.klasē

Nodarbības paredzētas vecākiem, kuru bērni ir sākuši apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi vai plāno vai jau ir uzsākuši skolas gaitas 1.klasē.

Nodarbību mērķis ir pilnveidot vecāku kompetences veiksmīgākai bērna adaptācijai izglītības iestādē, tostarp ar praktiskiem ieteikumiem sekmējot izpratni, kā emocionāli atbalstīt un palīdzēt bērnam pārvarēt aktuālākās grūtības, veicinot izpratni par vērtību orientācijas principiem atbilstoši bērna vecumposmam un tā dzīves uzdevumiem.

Nodarbības norisināsies tiešsaistes platformā ZOOM latviešu valodā.

Lasīt tālāk...

esi.pngDārgie vecāki! Vēl ir iespēja pieteikties projekta "Esi Līderis" īstenotajai izglītības programmai “Uzņēmējdarbības pamati”, pašreiz ir atlikušas vēl brīvas 20 audzēkņu vietas

Jūsu pusaudzim tiek piedāvāta unikāla iespēja lietderīgi pavadīt brīvo laiku, tālmācībā apgūstot jaunas zināšanas un saņemot valsts atzītu profesionālās pilnveides izglītības diplomu.  Minētā izglītības programma ir piemērota 9., 10. un 11.klases skolēniem. Tā tiek īstenota attālināti, tamdēļ  jaunietis to var apmeklēt neatkarīgi no jūsu dzīvesvietas, neradot liekus transporta izdevumus. 

Skolnieks projekta ietvaros apgūs septiņus svarīgus mācību priekšmetus:

Lasīt tālāk...

skola
skola

Labdien, cienijamie vecāki!

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā 19.10.2023. notiks vecāku konsultāciju diena no plkst. 16:00 - 18:00. Jūs varēsiet apmeklēt sev interesējošo skolotāju un uzdot jautājumus. Saraksts, kādos kabinetos ir atrodami  skolotāji ir pievienots.

Ar cieņu

skolas administrācija

 

Riga—LV—Logo-black
Riga—LV—Logo-black

Ņemot vērā, ka STEM joma ir viena no prioritārākajām, aicinām pieteikties Vides izziņas konkursamDārza detektīvi”.  Nolikumu var apskatī šeit.

 

 

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.