Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

Opera Снимок_2021-11-08_132625_laukutikls.lv
Opera Снимок_2021-11-08_132625_laukutikls.lv

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” jau 6. gadu organizē konkursu “Šodien laukos”.  Šis gads ir īpašs ar to, ka ierastais konkurss, kurā piedalīties varēja skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem, ir sadalīts 3 posmos, iespēju dalībai dotot arī pašiem, pašiem mazākajiem (bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem) un skolēniem vecumā no 8 līdz 11 gadiem.

Lasīt tālāk...

vesels_ridzenieks
vesels_ridzenieks

 RD Labklājības departaments piedāvā tiešsaistes nodarbības vecākiem

Lasīt tālāk...

1
1

Tuvojas Kalba.lv izstāde Izglītība un Karjera, kur skolēniem būs iespēja satikt karjeras speciālistus no ārzemju universitātēm, apmeklēt radošās darbnīcās un klausīties iedvesmojošas prezentācijas.

Lūdzam skatīt informāciju par publisku pasākumu apmeklēšanas noteikumiem.

Pēc MR lēmuma, publiskus pasākumus var apmeklēt uzrādot Covid 19 digitālo sertifikātu. Šajā sarakstā ir iekļaut tie cilvēki, kuri:

Lasīt tālāk...

Screenshot_2021-04-13 Rīgas Tehniskā universitāte Inženierzinātņu centrs Baltijā
Screenshot_2021-04-13 Rīgas Tehniskā universitāte Inženierzinātņu centrs Baltijā

Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitāte ir uzsākusi jauno mācību gadu.

Būtiski ir bērniem agrīnā vecumposmā piedāvāt plašu izglītojošu aktivitāšu kopumu par inženierzinātnēm un dabas zinātnēm. Jau šobrīd RTU BJU piedāvā dažādus nodarbību ciklus, iesaistot zinātniekus, profesorus un studentus no visām RTU fakultātēm un institūtiem. RTU BJU ir dalībniece tīklojumā EUCU.net, kas apvieno un veicina sadarbību starp bērnu un jauniešu universitātēm Eiropā un citviet pasaulē.

Lasīt tālāk...

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.