Pieejamības rīki

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

skola
skola

Skolas avīze vācu valodā, ko sagatavoja mūsu skolas brīvprātīga Lena Behrens  sadarbībā ar 10. un 11. klases skolēniem. Tā ir brīnišķīga atmiņa par aizgājušo 2022./2023. mācību gadu.

 

 

12
12

Pēc divgadīgas pauzes mūsu skola atsaka skolēnu apmaiņas projektu “Mūsu draugi Eiropā” ar ģimnāziju Ottobrunā pie Minhenes. Šīgada oktobrī 20 mūsu skolas skolēni apmeklēja Ottobruna ģimnāziju. Apmaiņas dalībnieki dzīvoja vācu ģimenēs, apmeklēja kopā stundas skolā, baudīja laiku Minhenē, devās pastaigās Bavārijas Alpos, apmeklēja muzejus un iepazīstas ar dzīvi Vācijā. Vācu skolēni viesosies Latvijā 2024. gada aprīlī.

Jā Jums radās interese par piedalīšanās līdzīgajā programmā, lūdzu jautājiet mūsu skolas valodu jomas specialistam Kirilam Soklakovam ē-klasē, vai rakstot pa pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Stiedzieties, vietu skaits ir ierobežots!

skola
skola

Skolas avīze vācu valodā, ko sagatavoja mūsu skolas brīvprātīgais Mareks Teihlers (Teichler) sadarbībā ar 10. un 11. klases skolēniem. Tā ir brīnišķīga atmiņa par aizgājušo 2022./2023. mācību gadu.

 

 

Logo_DSD
Logo_DSD

  1. maijā J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolai bija gods būt valsts kārtas "Seitenweise, tavs projekts par grāmatu" sacensību rīkotājai skolai.

Šo lasīšanas un radošo projektu koordinēja Ārvalstu skolu centrālais birojs (ZfA), un tas šogad debitēja kā "Lesefüchse international" projekta turpinājums. Mācību gada sākumā dalībnieki saņēma šī gada vācu jauniešu grāmatu - Juljas Rabinovičas romānu "Dazwischen wir" no, un nākamajos mēnešos to lasīja, apsprieda un analizēja, tapāt kā daudzi citi vācu valodu apgavēji visā pasaulē. Romāns ir iespaidīgais stāsts par bēgļu un migrācijas tēmu, kas izsakās pret naidu un ienaidu, un ir īpaši aktuāls pašreizējā laikā.

Lasīt tālāk...

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.