Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

Pedagogivakcinējas_1
Pedagogivakcinējas_1

Izglītības iestāžu darbinieku vakcinācija - mācību satura apguve drošā vidē klātienē.

Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kura pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu savu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms - šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, un līdz ar to tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru un vīrusu cirkulācija sabiedrībā. 

Lasīt tālāk ...

rs
rs
“Rīgas satiksme” aicina Rīgas 1., 5., un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus noformēt sava bērna “Skolēna karti” portālā www.eriga.lv līdz 25. augustam. Ja “Skolēna karte” portālā www.eriga.lv tiks noformēta līdz 25. augustam, to jau no 1. septembra to varēs saņemt izglītības iestādē, kurā bērns mācās, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

Lasīt tālāk ...

Johann_Gottfried_Herder
Johann_Gottfried_Herder

Rīgas pašvaldības vidusskolu apvienotā kombinētā iapa  

papildu termiņa skolēnu uzņemšanai 10. klasēs rezultāti 

Ir noslēdzies apvienotais kombinētais iestājpārbaudījums papildu termiņā, kuru skolēni kārtoja, lai varētu piedalīties konkursā uzņemšanai Rīgas pašvaldības skolu 10. klasēs 2021./2022. mācību gadā. 

Iestājpārbaudījuma vērtēšanas komisija ir apkopojusi 2021.gada 30.jūnija apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma papildu termiņā rezultātus. 

Apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma rezultāti (kodu secībā) ir publicēti, atverot saiti  

Uzņemšanai 10. klasē J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā pēc apvienotā iestājpārbaudījuma rezultātiem atbilstoši skolas uzņemšanas noteikumiem ir ieteikti sekojošie skolēni. 

Pieņemta "Svešvaloda un vide" programmā - C19-110 

Izziņas pa tālr. 67848951, 67848948 

 

izm
izm

 Cienītie pedagogi!

Šodien ir pēdējā darba diena, pirms Jūs dodaties pelnītā atvaļinājumā un šo grūto un izaicinājumiem bagāto mācību gadu var pasludināt par noslēgtu. Tādēļ vēlos pateikties Jums par padarīto un novēlēt jauku vasaru.

Jūsu

Anita Muižniece
ministre

Lasīt tālāk ...

Johann_Gottfried_Herder
Johann_Gottfried_Herder

Uzņemšanai 10. klasē J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā pēc vienotā iestājpārbaudījuma matemātikā un svešvalodā rezultātiem atbilstoši skolas uzņemšanas noteikumiem ir ieteikti sekojošie skolēni.

Konkursu izturējušie skolēni, kuri nemācījās J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā, no rezultātu paziņošanas brīža līdz 21.jūnijā plkst.16:00 skolas kancelejā, 111. kabinetā iesniedz medicīnisko karti (026/u veidlapa), skolēna fotogrāfiju un uzrāda pamatizglītības apliecinoša dokumenta oriģinālu.

Ja skolēns izvēlas mācīties citā izglītības iestādē lūdzam atteikumu sūtīt, rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 21.jūnijām (plkst.14:00)

Skolēniem, kuru kodi norādīti rezerves sarakstā, lūgums sākot no 22. jūnija plkst. 10:00 gaidīt uzaicinājumu no skolas.

Izziņas pa tālr. 67848951, 67848948

 

10
10

Lasīt tālāk ...

skola
skola
 

Informācija par apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma norisi papildu termiņā 30. jūnijā skolēnu uzņemšanai 10.klasē Rīgas vidusskolās.

Apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma norise papildu termiņā 30. jūnijā attiecas uz tiem skolēniemkuri līdz 4. jūnijam bija reģistrējušies apvienotajam kombinētajam iestājpārbaudījumam, bet nevarēja piedalīties 10. jūnijā apvienotā kombinētā iestājpārbaudījuma norisē  attaisnojošu iemeslu dēļ - pozitīvs Covid-19 tests, noteikts kontaktpersonas statuss Covid - 19  inficētai personai vai pašizolācija, cita saslimšana.

Lasīt tālāk ...

skola
skola

Godātie skolas pedagogi, vadības pārstāvji un visi darbinieki! Sveicu ar šī sarežģītā mācību gada beigām – Jūs esat paveikuši tiešām apbrīnas vērtu darbu, liels Jums par to paldies visas Rīgas domes vārdā!

Jūsu skolai veltītu video sveicienu Jums un Jūsu absolventiem šajā izlaidumā var noskatīties zemāk.

Lasīt tālāk ...

skola
skola
 

izm
izm

Finanšu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija un VAS Latvijas Loto kopā jau ceturto gadu īsteno unikālu projektu – stipendiju atbalsta programmu ikvienas Latvijas vidējās izglītības iestādes izvēlētam vienam absolventam. Trīs gadu laikā stipendiju 500 eiro apmērā saņēmuši jau vairāk nekā tūkstotis vidējo mācību iestāžu absolventu.

Apsveicam 12.b klases skolnieci Jekaterinu Rasimjonoku ar Simtgades stipendijas saņemšanu par izciliem mācību sasniegumiem, panākumiem vācu valodas Rīgas pilsētas un valsts olimpiādēs, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā, kā arī par ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.