Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

Cienījamie lasītāji! Urā, rudens brīvlaikiem. Kur doties brīvdienās un kas cits interesants - lasiet jaunajā numurā! Tagad avīze tiek laista klajā latviešu valodā. Ir mainījies dizains. Ceram, ka ar jūsu palīdzību laikraksts kļūs vēl interesantāks. Savus priekšlikumus un vēlējumus varat ienest 003. kabinetā.  

Lasīt tālāk...

Cienījamie lasītāji! Urā, rudens brīvlaikiem. Kur doties brīvdienās un kas cits interesants - lasiet jaunajā numurā! Tagad avīze tiek laista klajā latviešu valodā. Ir mainījies dizains. Ceram, ka ar jūsu palīdzību laikraksts kļūs vēl interesantāks. Savus priekšlikumus un vēlējumus varat ienest 003. kabinetā.  Gaidīsim jūs pēc brīvlaikiem!

Lasīt tālāk...

Cienījamie lasītāji! Sveicam jaunajā mācību gadā! Mums ir notikušas izmaiņas. Tagad avīze tiek laista klajā latviešu valodā. Ir mainījies dizains. Ceram, ka ar jūsu palīdzību laikraksts kļūs vēl interesantāks. Savus priekšlikumus un vēlējumus varat ienest 003. kabinetā. Lielisks visiem mācību gads! Un apsveicam Skolotāju dienā!

Lasīt tālāk...

Здравствуйте, дорогие наши читатели. Представляем вашему вниманию последний выпуск школьной газеты. Впереди летние каникулы, солнце, море и отдых. Желаем вам отлично отдохнуть и набраться сил!

Lasīt tālāk...

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.