Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

1512458240-biolog
1512458240-biolog

Īsā, interesantā bezmaksas pasākumā "Augmentētā Eiropa. Mūsu nākotne ir savienota", nākošpirmdien, 14.jūnijā, no 19:00 līdz 20:30, platformā Zoom. Pieteikšanās līdz 12.jūnijam, aizpildot šeit īsu anketu (vārds, uzvārds, e-pasts, valsts, vecums). Varbūt Jūs varētu padalīties ar skolēniem ar šo informāciju? Lai gan mācību gads ir beidzies, varbūt kādam varētu būt interese par dalību.
 
 
Pasākums noslēdz RIXC un Eiropas mākslas centru sadarbības projektu "Augmentētā Eiropa". Programmā ir paredzētas dažādas Eiropas vieslektoru prezentācijas: grieķu futūrists Dimitris Dimitriadis stāstīs par uzņēmējdarbību un radošumu, kanādiešu mākslinieks no Berlīnes Maikls Angs stāstīs par digitālo grafiti, kas tiek projicēts pilsētvidē Vācijā, Honkongā, Dienvidāfrikā un citur, kamēr Rasa Šmite iepazīstinās ar savu un Raita Šmita Purvīša balvai 2021 nominēto mākslas darbu "Atmosfēriskais mežs", kā arī pastāstīts, kā māksla var veicināt izpratni klimata pārmaiņu jautājumos.
 
Pasākuma īpašais viesis ir RnB, soula un afrobīta mūziķis no Itālijas - Deivids Blanks, kurš pasākumā uzstāsies ar savu koncertu.
 
Plašāka informācija šeit vai arī pielikumā pievienotajā informācijā.

 

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.