Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

 

esi liderisProjekts "Esi Līderis" īsteno valsts akreditētu profesionālās pilnveides programmu "Uzņēmējdarbības pamati" 9. - 11. klašu skolēniem. Šobrīd programmu apgūst 200 skolēnu no visas Latvijas. Programmā tiek apgūta 2-3 gadu laikā, 7 mācību moduļi. Moduļu pasniedzēji ir savas nozares profesionāļi, lai sekmīgi nokārtotu mācību moduli jaunietis noslēguma darbā piedalās praktiskā konkursā, kurš norisinās sadarbībā ar Latvijā atpazīstamiem uzņēmumiem, piemēram, grāmatnīca "Jānis Roze", galdu spēles "Brain Games", " Latvijas zaļais punkts", "Glamping Tērvete" u.c.Programmu var apgūst individuāli, nav nepieciešama skolu iesaiste. 2.112.2021. rīkots "OPEN DOOR" pasākums (par to, kā interesantā un aizraujošā veidā apgūt uzņēmējdarbību). 
Mērķauditorija: 9. - 11. klašu skolēni. Pasākuma Zoom saite.

 

1. attēls
1. attēls

Patriotu mēneša noskaņās sestdien, 27. novembrī, plkst. 12.15 vienlaikus Latvijā un citviet pasaulē tiešsaistē jau septīto reizi norisināsies pasaules diktāts latviešu valodā. Tekstu, ko Gaismas pilī diktēs Valmieras Drāmas teātra aktieris Mārtiņš Meiers, īpaši šim nolūkam radījis dzejnieks, tulkotājs un Latvijas Rakstnieku savienības prozas un dzejas konsultants Aivars Eipurs.

Lasīt tālāk...

1Pasaules Dabas Fonds jau otro gadu uzņem tikai 20 jauniešus no 15 līdz 25 gadiem bezmaksas izglītības kursā sestdienās "Aizstāvības akadēmijai" par vides interešu aizstāvību un argumentācijas prasmēm. Kursa sākums ir 15. janvāris.

“Aizstāvības akadēmija” ir teorētisku un praktisku 6 nodarbību kurss, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Debašu asociāciju (Quo Tu Domā). Kursā jaunieši attīstīs prasmes ar mentoriem, nozares ekspertiem un sabiedrībā zināmām personām savu un publisko interešu aizstāvībai.

Lasīt tālāk...

 esejaGustava Zemgala 150. jubilejas gadā tiek izsludināts eseju konkurss “Gustavs Zemgals un laikabiedri: vēsturiskais devums un vērtības nākotnei” ar balvu fondu 1000 EUR apmērā.

Lasīt tālāk...

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.