Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

1
1

Projekts top ar Ekziperī Starptautiskās Skolas atbalstu.100 dienās jauniešu komandas, ar IT nozares ekspertu un mentoru atbalstu, veiks ceļu sākot no idejas līdz IT produkta radīšanai un investīciju piesaistei. 
Ir gaidīti viena vai divas komandas ar sastāvu: 2-4 skolēni + 1 skolotājs. Ja nesanāks izveidot komandu vai norīkot attiecīgo skolotāju, noteikti izskatīsim arī individuālos pieteikumus. Reģistrācija ir atvērta līdz 29.janvārim.

Lasīt tālāk ...

SSE
SSE

SSE  studenti ir gatavi dalīties savā studiju izvēles pieredzē, ar attālinātās mācīšanās izaicinājumiem un atrastajiem risinājumiem, ikdienas plānošanu, studiju procesu un ārpuslekciju aktivitātēm SSE Riga.

Īpašs notikums plānots šo piektdien, 15. janvārī - notiks Atvērto durvju dienu tiešsaistē. Tās laikā iespējams iepazīt studiju procesu un uzdot visus interesējošos jautājumus. 

0001
0001

 

Informācija par ikgadējo stipendiju konkursu vidusskolēniem mācībām United World Colleges skolās visā pasaulē. 

Pielikumā ir preses relīze, konkursa plakāts un publicitātes bilde. 

Lasīt tālāk ...

lkn
lkn

Ekonomikas un kultūras augstskolas(EKA) komanda ir radījusi speciālu video kursu tiešraidē sākot ar 12.01.2021., kas 12. klašu skolēniem palīdzēs iegūt pārliecību un sagatavos valsts eksāmeniem, kā arī augstskolu iestājpārbaudījumiem matemātikā un angļu valodā.

Lasīt tālāk ...

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.